Новини

    ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ 1-8, 10 КЛАСІВ У 2015-2016 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

        Відповідно до Порядку переведення учнів(вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 року № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за № 924/27369, на підставі рішення педагогічної ради школи, протокол № 8 від 27.05.2016 року, переведено до наступних класів учнів:

     



     

    2 клас

    Бендус  Ангеліну  Олександрівну

    Ковальчука  Мирослава Віталійовича  

    Коломійця Єгора  Вадимовича

    Кучерук  Вероніку Віталіївну  

    Лупар  Дарію  Володимирівну

    Паршину  Софію Петрівну

    Пінаєва  Ярослава  Васильовича

    Полозуна  Мирослава  Станіславовича

    Тарасюк  Вероніку  Олександрівну

    Шевченко Анну  Владиславівну  

    Щегельського  Андрія  Володимировича

    3 клас

    Біланюка  Дмитра  Романовича

    Джуракулову Дарину Андріївну

    Загоранську Анну Романівну 

    Ковальчук Софію Віталіївну

    Куліша Артема Борисовича

    Маценка Богдана Михайловича

    Павлова Максима Миколайовича

    Підвашецького Дмитра Олеговича

    Телійчука Ярослава Валерійовича

    Ющенко Катерину Іванівну

    Якубчик Вікторію Олександрівну

    4 клас

    Диченка Дениса Юрійовича

    Корнійчука Миколу Олександровича

    Крамаренка Ярослава Петровича

    Левченка Богдана Володимировича

     

    5 клас

    Власюк Вікторію Віталіївну

    Діденка Ігоря В’ячеславовича

    Кустову Тетяну Богданівну

    Луценко Наталію Леонідівну

     6 класу 

          Дідушок Лілію Володимирівну

          Кіпоренка Ігоря Володимировича

          Ковальчука Дениса Вікторовича

          Кучерук Вероніку Віталіївну

          Погоревич Карину Володимирівну

          Цимбалюк Ольгу Станіславівна

          Чернецьку Анастасію Олексіївну

          Ющенко Яну Іванівну

    7 клас

    Безносюка Віталія Вікторовича

    Бендус Аліну Олександрівну

    Власюка Іллю Віталійовича  

    Гусаренка Михайла Костянтиновича

    Коломійця Давида Олексійовича

    Крамаренка Владислава  Петровича

    Корнійчука Владислава Олександровича

    Лупара Василя Володимировича

    Некрут Олену Олександрівну

    Павлову Вероніку Миколаївну

    Петрущака Віталія Васильовича

    Підвашецького  Олександра Васильовича

    Цимбалюка Дмитра Віталійовича

    Шевчук Тетяну Василівну

    8 клас

    Басовського Юрія Вікторовича

    Власюка Василя Васильовича

    Затяжчука Максима Анатолійовича

    Решетнік Ганну Михайлівну

     

    9  клас

    Господарець Вікторію Вікторівну

    Лисіна Богдана Юрійовича

    Драчук Галину Миколаївну

    Патлатюк Інну Вікторівну

    Подлісну Дарію Володимирівну

    Полозуна Святослава Станіславовича

    Салія Сергія Михайловича

    Уманця Максима Анатолійовича

    Шацького Богдана Володимировича

    11 клас  

    Диченко Віту Юріївну

    Діденка Андрія Васильовича

    Лубяніченко Наталію Петрівну

    Секрету Михайла Михайловича

    Шевчука Ростислава Віталійовича

     



    07.06.2016 | Aдмін

    Вернутись назад