Новини

  Тиждень дорожнього руху.

        Добігли кінця останні дні теплого літа, а це означає, що почався навчальний рік і діти щодня прямують до школи і зі школи додому.           Мій  друг – безпечний рух! Під таким гаслом розпочався тиждень безпеки руху у СЗШ  І-ІІІ ст. с. Карбівка. Відповідно до тематики тижня були проведені загальні заходи, а саме: загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю тижня, виставка учнівських малюнків, години спілкування у старших к та гра-подорож  для молодших школярів.


              Учні 1-2 класів під керівництвом класних керівників  Посвістак В.Л. та Короленко А.В. взяли участь у практичному занятті «Безпечна дорога зі школи додому», під час якого закріпили навики переходу дороги на пішохідному переході.

        Серед заходів, які були проведені у закладі, учням запам'ятався «Єдиний урок безпеки дорожнього руху», який відповідно до віку вихованців, проводився на годинах спілкування у 5 -8 класах. Проведена виставка малюнків на тему «Мій друг – дорожній рух!». У виставці взяли участь учні 2 – 6 класів. 

   

  Під час перерв учні 1-4 класів були учасниками гри-подорожі «Країною дорожніх знаків», яку разом з учнями 10 класу організувала педагог-організатор Александрова К.Г.

       Швидко промайнув перший навчальний тиждень, на згадку про який залишилися отримані знання та набутий досвід, а ще гарний настрій та бажання вчитися у найкращій для усіх нас школі!!! 

     09.09.2016 | Aдмін

  Вернутись назад