Новини

  Заходи до Дня захисника України

  Напередодні Дня захисника України в СЗШ І – ІІІ ст. с. Карбівка відбулась ціла низка заходів.

       Свято встановлено 14 жовтня 2014 року Указом президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також військових традицій і звитяг українського народу.

  Навчальний тиждень розпочався єдиною хвилиною інформування «Слава захисникам Вітчизни» до Дня захисника України та Дня українського козацтва. Учні 1-11 класів ще раз переглянули сторінки історії, які кров'ю вписані в долю українського народу; спробували душею доторкнутися до великого змісту подвигу захисників України. Адже обов’язок кожного громадянина держави пам’ятати імена тих, хто своєю кров’ю омив майбутнє.

  В рамках декади класними керівниками проведено години спілкування: «Значення українського козацтва в історії України».

  Також до Дня захисника України в школі було відкрито інформаційний куточок  про військову службу.

  Крім того, була проведена акція «Напиши листа солдату», 

  та акція "Виготовлення маскувальної сітки". учні школи активно прийняли участь в даних заходах.

   

  З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника Вітчизни, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам,учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

  Вітаємо всіх захисників України зі святом! Бажаємо щастя, миру та злагоди всій нашій державі! Слава Україні! Героям слава!

     14.10.2016 | Aдмін

  Вернутись назад