Новини

  Шкільний осінній ярмарок

  Вже стало традицією у СЗШ І – ІІІ ст. с. Карбівка проводити "Осінній ярмарок". Цього року це свято пройшло під гаслом «Купуй українське! Підтримай шкільного виробника!».

           12 жовтня 2016  року з ініціативи учнів  і  за підтримки   батьків та вчителів  відбувся осінній ярмарок. Це свято згуртовує всю шкільну родину - учнів, учителів і батьківську громадськість. За словами організатора ярмарку - заступника директора з навчально-виховної роботи Посвістак В.Л., такі заходи є дуже цікавими, бо до них готуються і дорослі, і діти. Школа у цей день нагадує вулик.

  Усе було, як на справжньому ярмарку: охочих  стільки, що не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Усі учасники отримали неабияке задоволення.

  Хочемо подякувати всім, хто завітав на благодійний ярмарок,  не просто   придбав  зігріті теплом і любов’ю дитячих рук чудовісмаколики, гуртом зробивши    добру справу.

   

     14.10.2016 | Aдмін

  Вернутись назад