Новини

  Тиждень безпеки дорожнього руху

  «Дорожній рух – наш друг!» – саме під таким гаслом пройшов  з 14 по 18 листопада 2016 року Тиждень безпеки дорожнього руху в СЗШ І – ІІІ ст. с. Карбівка.      Тиждень проводився з метою об’єднання зусиль шкільного колективу на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху.

  Відповідно до тематики Тижня у школі були проведені загальні заходи, а саме:

  -           Протягом тижня діяла книжкова виставка «Моя безпека на дорозі»(бібліотекар Шацька Л.М.)

  -           Конкурс на найкращий колаж, серед учнів 5 – 11 класів та конкурс на найкращий малюнок з 1 по 4 клас на тему «Знаю правила дорожнього руху»(педагог-організатор Александрова К.Г.)


  -           Перегляд відеопрезентцій : «Знання правил дорожнього руху – запорука безпеки на дорозі»(5 – 9 класи, відповідальна Крамаренко Т.М.), «Правила поведінки на дорозі»(4 клас, класний керівник Шацька Л.М.), «Подорож до країни дорожніх знаків»(1 клас, класний керівник Посвістак В.Л.).
  -           Серед учнів 5-6 класів вчитель ОБЖ, Крамаренко Т.М., провела вікторину «Дорожні знаки та їх значення».


  -      Для учнів початкових класів, вчитель Короленко А.В. провела гру «Живий світлофор».    -           На завершення тижня класний керівник 3 класу , Власюк В.В. організувала цільову прогулянку дітей до проїжджої частини та зупинки громадського транспорту.


   

     20.11.2016 | Aдмін

  Вернутись назад