Новини

  День Цивільного захисту у школі

  З метою практичної перевірки здатності учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та в умовах можливих терористичних  проявів, організованого переведення системи ЦЗ з мирного на воєнний стан, навчання керівного та командно-навчальницького складу школи та проведення заходів ЦЗ у школі 28 квітня  було проведено День Цивільного захисту.

   

              День ЦЗ у школі розпочався з тематичних уроків, які провели класні керівники 1-11 класів на темуи: «Дітям про радіацію», «Дії при стихійних лихаха», «Діїї при техногенних ситуаціях», «Перша медична допомога», «Увага! Ртуть».

  Вчитель фізичної культури Луценко В.М. провів заняття по практичному використанню засобів індивідуального захисту, використанню протигазів.

  Вчитель захисту Вітчизни Александрова К.Г. з учнями 10 класу провела практичне медико-санітарне заняття «Перші дії при НС. Накладання стерильних пов’язок».

  О 13.00 учні, вчителі та обслуговуючий персонал за сигналом НС «Увага всім!» організовано покинули будівлю школи, дотримуючись плану та схем евакуації. Об’єктове тренування з евакуації проведено за 40.сек. Під час евакуації були відпрацьовані практичні вміння рятувальної ланки.

   

           Для учнів 1-10 класів був  проведений навчальний квест «Знай. умій, виконуй» по зупинках:

       -Природні НС  (стихійні лиха)

       -Техногенні  НС і небезпечні ситуації

       -Шкідливі звички

       -Швидка допомога

       -Небезпечні речовини

        -Екологічна

   

   

     28.04.2017 | Aдмін

  Вернутись назад