Новини

  Лінійка до Дня пам'яті та примирення

  Існують події, дата та видатні постаті, ім'я яких залишаються назавжди в історії рідного краю. Про них пишуть книги, розповідали легенди, про них пишуть пісні, їм присвячують кінострічки. А головне, що про них пам'ятають, бо саме ця пам'ять передається із покоління до покоління, не даючи померкнути славі тих героїчних подій. Однією із таких є Друга світова війна, спогади про яку повинні жити в серці кожного патріоту.

                8 травня учнями нашої школи було проведено урочисту лінійка пам’яті до Дня пам’яті та примирення під гаслом «Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Розпочали лінійку урочистим внесенням державного прапору та  виконанням гімну України.

  Та страшна війна принесла лише горе і сльози. Не було такої оселі, куди б не завітала та «чума». Вона забирала батьків, коханих і друзів, не змилувавшись ні над ким. Згадали героїв, відомих на весь світ і тих, чиї подвиги були звичайними. Хтось врятував життя своєму ближньому, а хтось віддав своє життя, прикриваючи друга. Таких героїв багато. Про це нагадали своїми зворушливими поезіями учні 5 класу.

  Учні з гордістю згадували про сучасних героїв, тих, хто боронить зараз східний кордон України і віддає життя не лише за мирне майбутнє, а й за спокійне сьогодення.

  Всіх полеглих у Другій світовій війні, в українській революції Гідності та в АТО вшанували хвилиною мовчання.

  Завершили лінійку пам’яті сподіваннями на щасливе майбутнє і покладанням квітів до братської могили. Наші герої будуть жити, доки ми їх пам’ятатимемо

   

     08.05.2017 | Aдмін

  Вернутись назад