Новини

  Мітинг до Дня Перемоги

  Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.             9 травня 1945 року – ця дата закарбується у серцях народу на віки. Адже саме цього теплого травневого дня над чистим небом запалали салюти перемоги. Із року в рік народ відзначає свято Дня Перемоги з трепетом у серці та сльозами на очах. Нащадки свято бережуть пам’ять про подвиг свого народу.

  Для мешканців села Карбівка цей день завжди особливий. Як і кожного року, 9 травня біля Обеліску Слави була проведена урочиста лінійка на честь відзначення 72 річниці Дня Перемоги в Великій Вітчизняній війни. З урочистим словом до односельчан звернувся сільський голова Бендус О.В., привітавши всіх з Днем Перемоги. Також зі словом виступив протоієрей Олександр згадавши всіх загиблих та побажавши усім нам миру.

  На лінійці згадали загиблих героїв-односельчан. Про ті тяжкі роки  нагадали своїми зворушливими поезіями учні нашої школи, працівники будинку культури виконали військові пісні.

  Всіх полеглих у Другій світовій війні вшанували хвилиною мовчання.

  Завершили лінійку пам’яті покладанням квітів до обелісків померлих військових.

  Також учні нашої школи разом з директором Семенцем П.Г. поклали квіти до могили невідомого солдата на сільському кладовищі.


  Молоде покоління завжди з вдячністю пам’ятатиме про подвиг переможців Великої Вітчизняної війни. 

   

     09.05.2017 | Aдмін

  Вернутись назад