Новини

  "УКРАЇНА ПОНАД УСЕ"

  З 07 по 11 вересня в школі проходив тиждень: «Україна понад усе».     У час, коли на тілі України кровоточить болюча рана, коли проливається кров кращих її синів, жоден із нас не може залишитися байдужим. Ми учні Карбівської школи, відчуваючи у серці глибокі почуття патріотизму, постійно проявляєм  свою любов до рідної України.  Ми згуртувалися й усвідомили, що любимо свою країну, цінуємо її та мирне небо над нею. Майбутнє нашої країни в руках кожного з нас. Можливо, це стане початком змін на краще.

  Класні керівники по класах провели бесіди: «  Я – українець», «Україна – єдина країна». Учні неодноразово довели, що любов до Батьківщини є однією з найважливіших чеснот кожної людини.

     Вчителі української мови та літератури організували та провели конкурс творів: «А ми нашу славну Україну підіймемо». Кожен учень мав можливість висловити своє бачення майбутнього України. Показали  що вони є справжніми дочками і синами свого народу.

      На завершення тижня педагог – організатор організувала конкурс малюнка на асфальті: «Мирна Україна в серці кожної дитини».

     22.09.2015 | Aдмін

  Вернутись назад