Новини

  МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

  Хай буде мир на всій землі!

  Хай дім новий будується,

  Хай сад новий росте в селі,

  Нова зростає вулиця.

      21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох  людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мріяУ час, коли в нашій рідній Україні  лунають постріли та проливається кров, цей день особливий.

     Ось і в нашій Карбівській школі 21 вересня пройшов цілий ряд заходів на відзначення Міжнародного Дня Миру. Діти разом з вчителями долучилися до акції «Я молюсь за Україну», в знак миру в Україні.

  Діти малювали малюнки «Діти за мир», в школі була організована їх виставка. Учні старших класів збирали підписи серед учнів та вчителів школи, перехожих, відвідали дитячий садок, Будинок культури, магазини «Ми голосуємо за мир!». На плакаті учні висловлювали свої бажання про майбутню долю України.

  Педагог-організатор організувала для учнів та вчителів флешмоб «Хай буде мир віднині і довіку!» Всі учасники у вишитих сорочках з українською символікою вистроїлися на подвір’ї школи у слово МИР. Ансамбль танцюристів показав патріотичний танок, учні закликали «Нехай буде мир на всій Землі» і всі гуртом заспівали пісню «Хай завжди буде сонце!»

  Діти та молодь - це майбутнє нашої країни, від їх виховання та освіти залежить якою надалі буде доля України.  24.09.2015 | Aдмін

  Вернутись назад