Новини

  ВЕЛОПРОБІГ

     25 вересня, на підтримку миру і єдності в Україні, здійснили веломарш 29 завзятих велосипедистів нашої школи, серед них 7 вчителів і 22 учні.     Колона, оформлена українською символікою, вирушила з шкільного подвір’я до сусіднього села Бондурі. Діти рухалися вигукуючи пропагуючі вислови «Хай буде мир», «Ми не хочемо війни!», «Нам потрібен мир!», співаючи патріотичних пісень.

   У Бондурах  нас гостинно зустріли учні і вчителі школи. Цікаву оглядову екскурсію шкільними коридорами провів для наших велотуристів директор школи Гребенюк І.В. Гостинно запросили втомлених, але щасливих гостей на чай з печивом, також пригостили смачними яблуками із власного саду.

     Діти з цікавістю побували на занятті гуртка лозоплетіння. Керівник якого із задоволенням розповів про вироби які виготовляють гуртківці. Учні нашої школи також випробували себе у даній справі.

     Учні Бондурівської школи приєдналися до нашої акції «Ми голосуємо за мир!», зробивши свої записи на плакаті.

     День пройшов з піднесеним настроєм! Після закінчення перегонів, втомлені, але задоволені собою, з посмішками на обличчях, розходилися по домівках. Усіх переповнювали яскраві враження та бажання розвиватися фізично, морально і духовно і знову брати участь у таких заходах!  28.09.2015 | Aдмін

  Вернутись назад