Новини

  ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

      13 жовтня у навчальному закладі відбулися загальношкільні батьківські збори.

      За традицією школи батьків запросили відвідати виховний захід «Козацька слава не вмре, не загине», яке організували учні 8 класу та класний керівник Суржик Т.Г.

        На збори були запрошені представники правоохоронних органів:

  -         Омельчук С.Ю. – капітан міліції, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Гайсинського РВУМВС у Вінницькій області;

  -         Горобець Олександр Дмитрович – старший лейтенант, дільничний інспектор Гайсинського РВУМВС у Вінницькій області.

  Сергій Юрійович розповів про важливість дотримання батьками і дітьми законодавства, наголосив, щоб більше уваги звертали на дітей 12 – 15 років.

  Олександр Дмитрович – інформував присутніх про стан дотримання правопорядку на території села.

  Заступник директора з навчально-методичної роботи Ялинич Г.М. підвела підсумки навчально-виховного процесу за короткий період 2015 – 2016 навчального року,  звернула увагу на нагальні проблеми школярів.

  Заступник директора з виховної роботи Посвістак В.Л. презентувала проведену роботу щодо виховання учнів. Висловила подяку батькам за допомогу та участь в організації виховних заходів.

  Директор школи Семенець П.Г. прозвітував перед присутніми про залучені кошти на покращення матеріально-технічної бази школи та обговорив з батьками організаційні питання роботи школи.

   

   

   

   

   

     15.10.2015 | Aдмін

  Вернутись назад