Новини

  21 вересня відбувся ХІІІ-й Фестиваль Борщу

  "На нашім білім рушничкові горщик, а у нім парує борщик. Не рідкий і не густий - борщик дивний, непростий, швидше просить заспівати та усіх почастувати!"

   


  Міжрегіональний фестиваль борщу, ініційований Заслуженою журналісткою України Ганною Секрет, дедалі набуває популярності. В цьому році він відбувся вже втринадцяте на батьківщині Ганни Василівни в селі Правилівка Оратівського району в «Театрі на городі». На гостину прибули гості звідусіль, представивши до уваги журі та глядачів 33 рецепти борщу.

  Так, вчителі нашої школи в складі народного аматорського ансамблю української пісні «Калинонька» Карбівського Будинку культури, в супроводі сільського голови Бендуса О.В. представили усім присутнім смачний карбівський борщ та порадували гарним співом. Також на святі була присутня волонтер з Вінниці Світлана Бевз з відомою вівчаркою Бадді. Від нашої громади учасниці ансамблю передали воїнам АТО посильну допомогу з побажаннями миру і настання спокою в країні та зробили пам'ятне фото на згадку.

   Усі борщі були настільки смачними, що журі вирішило нагородити усіх учасників дипломами та присудити І місця за участь у фестивалі.

     21.09.2019 | Aдмін

  Вернутись назад