Новини

  Новини від МОН України

  Карантин продовжено!!!   
   

  КАРАНТИН ПРОДОВЖИЛИ ДО 22 ЧЕРВНЯ, АЛЕ ВІН БУДЕ АДАПТИВНИМ.
  ЗОКРЕМА, ДИТСАДКИ ЗМОЖУТЬ ВІДКРИВАТИСЬ ІЗ 25 ТРАВНЯ,
  ДОЗВОЛЕНО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО І ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ 

  До 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин, однак з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину. Також дозволено проведення ЗНО, ДПА у формі ЗНО і вступних випробувань, зокрема ЄВІ та ЄФВВ. Відповідне рішення ухвалив Уряд на засіданні у середу, 20 травня.

  Докладно про це можна прочитати у новині на сайті МОН: bit.ly/3cPbsJa.

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ЗНО-2020

  МОН затвердило графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання-2020. Основна сесія відбудеться з 25 червня до 17 липня, а результати оголосять 29 липня.

  Шановні педагоги та освітні управлінці, ця інформація є надзвичайно важливою для випускників ваших закладі та їхніх батьків. Саме тому просимо вас поділитися текстом новини з сайту МОН, де докладно розписано графік проведення ЗНО, у батьківських та учнівських чатах випускних класів або надіслати їм хоча б інфографіку з датами.

  Новина за посиланням: https://bit.ly/2LMa79V. Інфографіку можна завантажити тут.


   

  ОГОЛОШЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ОСНАЩЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ
  І STEM-ЛАБОРАТОРІЙ У 2020 РОЦІ – ПОДАТИСЯ МОЖНА ДО 13 ЧЕРВНЯ

  До 13 червня МОН прийматиме заявки на оснащення навчальних кабінетів і STEM-лабораторій у 2020 році в закладах загальної середньої та професійної освіти. Загалом на цей проєкт виділено більше 800 млн грн – це величезні можливості для закладів, які варто використати. 

  Фізично заявки подаватимуть обласні та Київська міська державні адміністрації. Однак ми закликаємо заклади не залишатися осторонь та активно доносити інформацію про свої потреби своїм управлінням/департаментам освіти.

  Докладно про те, які заклади та за яких умов можуть подаватися, у доступній формі можна прочитати у новині на сайті МОН: bit.ly/3bPTlkZ

  З самим порядком можна ознайомитись за посиланням: bit.ly/2LMcEAX

  Також закликаємо вас долучитися до обговорення проєкту розпорядження КМУ "Про схвалення Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти)".  Ніхто краще за вас не знає, як має виглядати цей документ, тому ваші пропозиції для нас є надзвичайно цінними. Ознайомитись із проєктом Концепціїї можна тут: https://bit.ly/2LN0tnA

  Пропозиції та зауваження можна надсилати до 4 червня 2020 року на е-пошту b_kudrenko@mon.gov.ua з темою повідомлення "Громадське обговорення".

   

  ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 

  Міністерство освіти і науки розробило проєкт Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників – пропозиції до нього можна надсилати до 1 червня 2020 року.  Ознайомитись з документом можна тут: bit.ly/2Xgdz1U.

  Ваша думка дуже важлива, просимо поділитися нею із нами до 1 червня на електронну пошту v_bozhinskiy@mon.gov.ua

   

  МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ЦІКАВІ УРОКИ

  Ділимося з вами цікавими та помічними відео в контексті дистанційного завершення навчального року:

  • В межах формату “вчитель вчителю про дистанційку” ми спільно з сайтом НУШ та ГО “Смарт освіта” провели онлайн-трансляцію на тему "Легке та ефективне завершення року дистанційно за допомогою платформи Classtime". Ділиться досвідом Ольга Рогожнікова, вчителька хімії та біології НВК № 148 "Планета Щастя" м. Дніпро. Переглянути запис трансляції можна тут: bit.ly/36licvCПрезентація вчителя за посиланням: cutt.ly/pyUNBQr.

  • В межах Всеукраїнської школи онлайн цього тижня вийшли 2 цікаві спецуроки. Перший – до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу: youtu.be/Q0NP6QSuPzU, інший – до Дня вишиванки: youtu.be/2Jtu0TZyHw8. Ці уроки точно стануть вам у нагоді для розмови зі своїми учнями!  26.05.2020 | Aдмін

  Вернутись назад