Новини

  Перший урок у 2020-2021 навчальному році

  Сьогодні все, як в перший раз -

  Квіти, посмішки, вітання,

  Рідна школа, друзі, клас...

  Розпочалося навчання!  День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. А для тих, хто вперше переступив шкільний поріг, – це найбільш хвилюючий день.

  Вчителі з нетерпінням чекали учнів у своїх затишних класних кімнатах на перший у цьому навчальному році урок, який традиційно був присвячений найбільшій цінності кожного українця. Це, звичайно, тема рідної землі, України, її символів: «Моя Батьківщина – Україна», «Україна починається з тебе», «Україна – це ми»… 

  Безперечно, не оминули й актуальні проблеми сьогодення – навчання в умовах карантину та з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусною інфекцією. Так, відбулись інструктажі щодо дотримання маскового режиму та правил перебування в школі, діти переглянули відеоролики, презентації «Культура здорового способу життя у нових обставинах», «Здоров’я – найцінніший скарб людини», «COVID-19 у нашому житті».

  Солодка мить "останнього" Першого Дзвоника наших випускників.

  А це наші першачки. В цьому році їх свято відбулось у незвичному для всіх форматі. Але, разом з тим, подарунків не поменшало... Ще раз бажаємо всім успіхів у досягненні нових вершин та легкості в новому навчальному році. Дружньої атмосфери, цікавих подій, чудових відміток і постійного прагнення бути кращими!


     01.09.2020 | Aдмін

  Вернутись назад