Новини

  Усміхніться, Вчителю, Вас вітають джентльмени!

  В день святковий, яскравий

  Вам вітання і квіти!

  Побажання польоту на високій орбіті!

  Ще любові й пошани і сьогодні, й довіку! 

  Хай у вашого щастя не буває канікул!  Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і в нашій школі. Заздалегідь учні готують привітання, плакати, прикрашають школу.

  П’ятниця 2 жовтня у школі розпочалась із привітання вчителів: звучала гарна музика, учні 11 класу ще на подвір’ї школи вітали вчителів прекрасними словами та квітами з повітряних кульок. На першому та другому поверсі протягом дня працювали фотозони, де кожен мав змогу залишити згадку про цей святковий день, сфотографувавшись із друзями чи улюбленими вчителями. З дотриманням карантинних обмежень відбулись святкові вітання, де головними учасниками дійства стали наші випускники.

   Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім  вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.

   

  До речі, у п’ятницю, 2 жовтня, відзначається Всесвітній день повітряної кульки. Тож недаремно цього дня «повітряний настрій» був повсюди: діти прийшли до школи з кульками, вчителям дарували квіти з кульок, вся школа була схожа на казковий будинок з повітряних кульок, наповнений дитячим сміхом, любов’ю та позитивним настроєм.  04.10.2020 | Aдмін

  Вернутись назад