Новини

  Святкуємо Новоріччя!

  Ширше двері відчиняйте,-
  Новий рік спішить до нас!
  Всі бажання загадайте,
  У святковий дивний час.


  © http://pozdravok.ru/pozdravleniya/prazdniki/noviy-god/rodstvennikam/na-ukrainskom/4.htm  Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Всі діти з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з подарунками. Щороку наша школа сумлінно готується до Новорічних свят. Та цього року, у зв’язку з карантинними обмеженнями, святкування пройшло дещо скромніше.

  З 21 по 24 грудня у 1-11 класах пройшли святкові виховні години «З передзвоном на поріг вже ступає Новий рік», працювала майстерня Діда Мороза «Новорічний настрій».

  24 грудня відбулися святкові «Новорічні розваги» для учнів 1-4 класів, розважальна програма «Новорічний марафон» для учнів 5-6 класів та «Новорічні посиденьки» для учнів 7-11 класів.

  Кожен захід пройшов яскраво, подарував масу приємних емоцій всім присутнім. З позитивним настроєм, подарунками та щирими побажаннями щасливого Нового року в школі завершився навчальний семестр і розпочалися зимові канікули…  28.12.2020 | Aдмін

  Вернутись назад