Новини
Освітній урок про імунопрофілактику.
В рамках Всесвітнього тижня імунізації 2 травня в нашому закладі для учнів 9-11 класів проведено освітній урок про імунопрофілаку. Медична сестра Грабовська Т.М., ознайомила учнів з небезпечними інфекційними захворюваннями, можливості їх уникнення, летальними випадки внаслідок небезпечних інфекційних недуг та ефективними засобами захисту, такими як вакцинація. Проведення вакцинації- це ефективний засіб контролю над керованими інфекціями в глобальних масштабах.
Джура 2025
1 травня рій "Патріот" нашого закладу взяв участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл"(Джура) 2025.
"Охорона праці очима дітей"
У галузі освіти робота з охорони праці має певні особливості та свою специфіку. Головне завдання – забезпечення здорових і безпечних умов освітнього процесу, та створення сприятливих умов праці. Охорона праці - це захищене життя і здоров'я. В рамках "Тижня охорони праці" учні початкової школи брали участь у виставці малюнків "Охорона праці очима дітей".
Інформаційний вісник «Чорнобильська катастрофа та її наслідки»
Сьогодні Україна вшановує 39-ту річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції — однієї з наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства. У ніч на 26 квітня 1986 року, о 1:23, на четвертому енергоблоці ЧАЕС стався вибух, що призвів до викиду 11 тонн ядерного палива в атмосферу. Радіоактивна хмара охопила не лише Україну, Білорусь та Росію, а й поширилася на значну частину Європи.Цю аварію класифікували за Міжнародною шкалою ядерних подій (INES) як найвищий — сьомий рівень небезпеки. У перші дні після вибуху радянська влада намагалася приховати масштаби катастрофи та її наслідки для людей і довкілля.Чорнобильська трагедія стала болючою сторінкою не лише для України, а й для всього світу. Вибух на четвертому енергоблоці АЕС у 1986 році спричинив масштабне радіаційне забруднення, забрав життя тисяч людей, змінив долі мільйонів і завдав непоправної шкоди довкіллю.
Сьогодні, через 39 років після трагедії, Україна та світ згадують про цю катастрофу, вшановують пам'ять загиблих.
"Чорнобиль-біль українського народу".
Година пам'яті "Чорнобиль.Пам'ятаємо..."
Чорнобильська атомна електростанція стала символом найбільш масштабної техногенної катастрофи в історії людства. Подія, що сталася 26 квітня 1986 року в результаті вибуху на четвертому енергоблоці, немає собі рівних за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, а також їхні умови життя. Смертельні промені радіації виявилися безсилі перед героїзмом і самовідданістю тих, хто брав участь у боротьбі з ядерною стихією в Чорнобилі. Їхні подвиги назавжди ввійшли до історії мужності та патріотизму українського народу. До 39 роковин трагедії, класні керівники провели години пам'яті "Чорнобиль. Пам'ятаємо..."
Навігація
- Головна
- Новини
- Візитка закладу
- Історія закладу
- Адміністрація закладу
- Учнівське самоврядування
- Виховна робота
- Методична робота
- Гуртки
- Контакти
- Громадська приймальня
- Корисні посилання
- Пошта
- Довідкова інформація
- Атестація педпрацівників
- Вибір підручників
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
- Нова українська школа Протидія булінгу, домашньому насильству та торгівлі людьми
- ЗНО
- Правила поведінки здобувачів освіти
- Змішане навчання
- Протидія дискримінації
Новини
далі ↓
Контакти
Адреса: вул. Центральна,62 с. Карбівка, Гайсинський район, Вінницька область, 23725
Тел.:64-2-43
Email: karbivkashkola@gmail.com